2024-05-27

Konkurs "Pisanka Wielkanocna" - 26.03.2024 r.


Nasza uczennica Karolina zdobyła wyróżnienie w konkursie "Pisanka Wielkanocna", który został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie.

Serdeczne gratulacje dla Karoliny

Nasze Sukcesy

Uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w VIII MIEJSKIEJ INTEGRACYJNEJ SPARTAKIADZIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY CHEŁM 2022 ,,CEMEX nie próżnuje sportową integrację buduje".

Nasi Uczniowie w swoich kategoriach wiekowych spisali się wspaniale!

 • I miejsce w biegu na 100m - Magdalena T.

 • II miejsce w skoku w dal - Magdalena T.

 • I miejsce w rzucie piłką lekarską - Karolina U.

 • II miejsce w biegu na 100m - Karolina U.

 • III miejsce w rzucie piłką lekarską - Filip G.

 • II miejsce w rzucie piłeczką palantową - Wiktoria Ś.

 • II miejsce w biegu na 100m - Wiktoria W.

Dyplom za udział w akcji NASZE DZICIAKI KOCHAJĄ ZWIERZAKI

Tegoroczna akcja Nasze Dzieciaki Kochają Zwierzaki została zakończona w placówkach ARKI. Nasi uczniowie znowu udowodnili, że takie pojęcia jak empatia i chęć pomocy mniejszym oraz słabszym jest doskonałe znana i rozumiana. Uczniowie ARKI NASZ DOM tj. Krzysio, Zuzia i Patryk za swoją pomoc otrzymali pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy!

Lubelska Wystawa i Targi Zoologiczne ZooPark

Uczniowie z klasy I „a” wzięli udział w konkursie fotograficzno-plastycznym dotyczącym zwierząt. Fotografię konia wykonał Patryk, zdjęcie alpaki Krzysztof, a pracę plastyczną wykonała Zuzia. Ogłoszenie wyników odbyło się podczas Lubelskiej Wystawy i Targów Zoologicznych ZooPark, na które uczniowie udali się wraz z opiekunami. Dzieci miały okazję zobaczyć zarówno zwierzęta domowe, zagrodowe jak i egzotyczne.

Barwy wiosny-konkurs

  Konkurs Św. Patryka

  Uczniowie klasy 1a lubią wyzwania. Tym razem, Krzysio i Patryk, sprawdzili swoje siły i umiejętności w wykonaniu nakrycia głowy Leprikona. Prace konkursowe zostały wyróżnione, a radość chłopców była ogromna

  Spartakiada

  Uczniowie ARKI NASZ DOM z klasy I „a” uczestniczyli w VI MIEJSKIEJ INTEGRACYJNEJ SPARTAKIADZIE DZIECI I MŁODZIEŻY CHEŁM 2019. Jej głównym celem było zachęcanie dzieci niepełnosprawnych do podejmowania aktywności własnej i rywalizacji sportowej oraz zwiększanie integracji społecznej dzieci niepełnosprawnych z rówieśnikami. Chcemy podkreślić indywidualny sukces naszej uczennicy Zuzanny Szewc z klasy I „a”, która zdobyła dziś 2 medale: złoty w kategorii rzut piłeczką palantową oraz srebrny w kategorii bieg na 60m. Gratulujemy wszystkim uczniom !!!

  Konkurs na ozdobę świąteczną

  Uczniowie ARKI NASZ DOM z klasy III „a” wzięli udział w internetowym konkursie na ozdobę świąteczną. Z radością informujemy, że 1 miejsce zajęła Zuzanna kl. III a, 2 miejsce Patryk kl. III a, 4 miejsce Krzysztof kl. III a. Gratulujemy wszystkim uczestnikom !!!

  V MIEJSKIE INTEGRACYJNE ZAWODY ROWEROWE NA TRENAŻERZE MULTIMEDIALNYM

  Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w "V MIEJSKICH INTEGRACYJNYCH ZAWODACH ROWEROWYCH NA TRENAŻERZE MULTIMEDIALNYM", rozgrywanych w Szkole Podstawowej nr 1 w Chełmie. Drużyna ARKI NASZ DOM dzielnie walczyła i zdobyła w tych niełatwych zawodach 5 miejsce. Gratulujemy naszym wspaniałym zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów !!!

  Konkurs Lublin

  8 grudnia 2019 r. w Teatrze Muzycznym w Lublinie miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu pt. „Magiczny Teatr Muzyczny”. Na konkurs wpłynęło ponad 50 prac. Jury podczas oceniania brało pod uwagę walory artystyczne, pomysłowość oraz samodzielność wykonywania pracy.

  Z wielką dumą informujemy, że nasz uczeń Patryk Olech z kl. II „a” otrzymał wyróżnienie w konkursie za swoją pracę. Gratulujemy Patrykowi i życzymy dalszych sukcesów !!!

  Nowy Tydzień

  Uczniowie ARKI NASZ DOM są w Nowy Tydzień. Brawo !!!